Sele Rudolfa II

Naše specialita

Jedna se o tajný recept ze 16 stol. Původem z Portugalska, který byl dovezen velvyslancem Portugalského království na dvůr Rudolfa II v Praze, kde byli i první počátky gastronomie.
Jedná se o exkluzivitu a jedinečnost mléčného selátka podáváného s domácími bramborovými lupínky a lehkým zeleninovým salátem. Tato delikatesa se vyznačuje svojí výjmečnou a ojedinělou jemností ,štavnatostí a sílou chutě

Sushi párty

vždy čerstvé a chutné
Rádi Vám připravíme čerstvé sushi (Maki, Uramaki, Temaki, Gunkan, Nigiri, Chirashi, Inarizushi, Oshizushi, Rolls, Sashimi)

Kinder párty

zábava pro děti

Slaví Vaše ratolest narozeniny nebo jí chcete překvapit a připravit párty na míru. Jsme tu právě pro Vás. máme animační programy, klauna,….)

Grill párty

šťavnatá masíčka

Máte slavnostní den nebo jen chcete s přáteli posedět a popovídat si u grilovaného masa? Není problém . Svěřte se do rukou profesionálů.

Beer párty

vlastní Beer Fest

Chcete si udělat svůj Beer fest a mít tam jídlo, které Vám chutná a pivo co má říz? Nic není nemožné. Máme party stany , kapelu, lahodné pivní menu s pivotékou.

Vepřobraní

zabijačkové pochoutky

Chtěli by jste si udělat vepřové hody třeba formou oslavy, team buildingu? Není problém . Řekněte požadavky a my to pro Vás zajistíme (Kapela, několik druhů piva, čerstvé škvarky, Jitrnice, Prejt, Tlačenka, Prdelačka, Slivovička)